2018-2019 BAHAR DÖNEMİ MAZERET SINAV PROGRAMI
28.05.2019

29 Mayıs Çarşamba SABAH OTURUMU (SAAT 09:00)

Dersin Adı

Öğrenci No

Adı-Soyadı

Dersin Kodu

Grup

Gireceği Sınav

Calculus II

151820163121

Mert TOPRAKLI

151832206

A

Ara Sınav

Heat Transfer

151820153031

Atanur TEOMAN

151836356

B

Ara Sınav

Mühendislik Malzemeleri

151820143007

Furkan AŞKAR

151834239

B

Ara Sınav

151820153080

Deniz GÜNDÜZ

151834239

B

Ara Sınav

151620161014

Raşit SEVİM

151834239

B

Final

Fund. of Computer Programm

151820163121

Mert TOPRAKLI

151832209

A

Ara Sınav

304920181001

Abdussamet BAYRAKTAR

151832209

A

Ara Sınav

Mühendislik Matematiği

151820161027

Aybars YILMAZATİLLA

151814235

A

Ara Sınav

151820143052

Ahmet Can KALA

151834235

B

Final

151820143009

Dilara AVLA

151834235

B

Final

İş Etüdü

151820143074

Metin Nurhak PEK

151836324

A

Ara Sınav

151820141072

Burak ÖZER

151836324

A

Final

Makina Lab II

151820051015

Utku Berk YERLİGÜL

151838413

A

Final

151820141041

İpek ERDEN

151818413

A

Ara Sınav

Control Systems

151820153031

Atanur TEOMAN

151836355

A

Ara Sınav

304920181001

Abdussamed BAYRAKTAR

151816355

A

Final

151820141024

Alperen CAN

151816355

A

Final

Proje ve Risk Yönetimi

151820133034

Mehmet GENÇTÜRK

151818433

A

Final

Makina Elemanları

151820153031

Atanur TEOMAN

151816358

B

Final

 

151820091061   

 

Yunus KURT

151836358

 

B

Vize

29 Mayıs Çarşamba ÖĞLEDEN SONRA OTURUMU (SAAT 14:00)

Dersin Adı

Öğrenci No

Adı-Soyadı

Dersin Kodu

Grup

Gireceği Sınav

Ölçme Tekniği

151820153092

Koray ÇELİKKAYA

151834555

B

Ara Sınav

151820153054

Ahmet ATALAY

151834555

A

Final

Numerical Analysis

151820161035

Baran YERLİKAYA

151814554

A

Ara Sınav

151820101027

Yunus BÜLBÜL

151814554

B

Final

151820141072

Burak ÖZER

151814554

B

Final

İş Hukuku

304920181001

Abdussamet BAYRAKTAR

151816360

A

Ara Sınav

151820151072

Hüsnü Can UZ

151816360

A

Final

Makine Dinamiği

151820153031

Atanur TEOMAN

151836357

A

Final

151820171118

Mustafa Okan ÇALIOVA

151836357

A

Final

151820171120

Harun KAHYA

151836357

A

Final

151820051015

Utku Berk YERLİGÜL

151836357

B

Ara Sınav

151820143009

Dilara AVLA

151836357

A

Ara Sınav

151820133024

Furkan DEMİR

151836357

A

Ara Sınav

151820113070

Gökhan PARILTI

151836357

B

Ara Sınav

Statik

151820171051

Ercüment BENEK

151812138

B

Ara Sınav

151820153054

Ahmet ATALAY

151832138

B

Final

151820173032

Buğra ÜÇÖZ

151832138

B

Final

Engineering Thermodynamics I

151820133034

Mehmet GENÇTÜRK

151834241

B

Final

151820163011

Ahmet ÜNAL

151834241

A

Final

Physics II

151820181092

Şükran YALIM

151812201

B

Ara Sınav

İmalat Teknolojileri

151820161027

Aybars YILMAZATİLLA

151814236

A

Ara Sınav

Teknik Resim I

151820051015

Utku Berk YERLİGÜL

151812207

B

Ara Sınav

Teknik Resim II

151820151046

Zekiye İMAMOĞLU

151812207

A

Ara Sınav

151820143074

Metin Nurhak PEK

151832207

A

Ara Sınav