STAJ

 

  •  STAJLA İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURULAR

Staj başvurularında Staj Başvuru Formu ve Staj Yeri İş Güvenliği Taahütnamesi'nin imzalanıp teslim edilmesi gerekmektedir. 

Staj-Basvuru-Formu.docx

Staj-Taahhütnamesi.docx

STAJ-ÜCRETİ-TALEP-ETMEME-BİLGİ-FORMU.DOCX

Çevrimiçi Staj Başvuru Formu

 Zorunlu stajlarını yapacak olan Bölümümüz  öğrencilerinin staj başvuru evraklarını hazırlarken "1 adet Sağlık Provizyonu Müstehaklığını Gösteren Belgenin de  ( Belgeye EDevlet Sağlık Provizyon Aktivasyon Sistemi'nden e-devlet şifresi ile giriş yapılarak erişilebilir.) çıktısını alarak başvuru evrakları ile birlikte bölüm staj komisyonuna teslim etmeleri gerekmektedir. Staj Süreci ile ilgili açıklamaya Fakültemiz Web sayfasındaki http://mmf.ogu.edu.tr/Sayfa/Index/45/staj linkinden ulaşabilirler

STAJ BAŞVURUSUNDA İSTENENLER

1-   İkişer adet zorunlu staj formu ve Staj yeri iş güvenliği taahütnamesi (Bilgisayar ortamında doldurulup çıktı alınacaktır. Staj Başvuru Formu, Staj Yeri İş Güvenliği Taahütnamesi)

2-   1 Adet Kimlik fotokopisi (Nüfus Cüzdanı)

3-   Staj yapacağı firmanın kabul yazısı

4-   STAJ BAŞVURU EVRAKLARINI TESLİM ETMEDEN ÖNCE STAJ BAŞVURU FORMUNA MUTLAKA KAYIT YAPTIRINIZ. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ  Staj-Basvuru-Belgesi'ne, Çevrimiçi Staj Başvuru Formuna ve STAJ-YERİ-İŞ-GÜVENLİĞİ-TAAHHÜTNAMESİ'na buradan ulaşabilirsiniz.

Staj Belgelerinde eksik ve/veya hata bulunan öğrencilerin staj başvuruları kabul olmayacaktır.

Not 1 : Öğrenciler evraklarını poşet dosya içinde teslim edeceklerdir.

Not 2 : Stajın başlama tarihinden en az 10 iş günü önce evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Not 3 : Evraklar Makine Mühendisliği Laboratuar binasında Araş.Gör.Dr. Serdar Arar'a imza karşılığı teslim edilecektir.

 

 

Güncelleme: 01/06/2018 Staj evraklarının staj başlama tarihinden en az 10 iş günü önce teslim edilmesi gerektiği düzenlendi.